trekking nepal

Od trekkingu UPPER MUSTANG TREK aż po szlaki na Everest Base Camp!

Annapurna Circuit

Trekking w Nepalu, który odkryje przed Tobą niesamowite widoki szczytów Annapurny czy Manaslu

Trekking Manaslu

Sprawdź jak żyją Nepalczycy w swoich wioskach na trekkingu Manaslu, zdobądź ambitną przełęcz Larkyala

Upper Mustang

21 dni na trekkingu w Dolinie Mustang Nepal. Kultura buddyjska, liczne klasztory to wszystko jest tutaj!

Everest Base Camp Trek

Trekking do bazy pod Everestem to najpopularniejsza wyprawa w Nepalu dostępna dla turystów

Annapruna Circuit Trek

 

Osobom, które nie były w Himalajach, ale kochają góry, przedstawiamy sławny trekking Annapurna. Wyjątkowy szlak od dawna kusi miłośników wycieczek górskich z całego świata. Jest to jedna z najbardziej popularnych i najpiękniejszych tras trekkingowych, więc śmiało możesz ruszać na poszukiwanie przygód w Nepalu! Najczęściej wybieranym trekkingiem w tym rejonie jest Annapurna Circuit Trek - 24 dni w wysokich Himalajach, gdzie każdy dzień jest przepełniony wrażeniami. Ekstra widoki na ośnieżone ośmiotysięczniki, możliwość zwiedzania wiosek Nepalczyków, towarzyszenie im w codziennym życiu.

W Himalajach czeka na Ciebie poznanie cudownej kultury tamtejszych mieszkańców, uroków górskiego krajobrazu i bujna roślinność. Okolice Annapurny to idealne miejsce na zwiedzanie. Możesz sam zdecydować, na jaki rodzaj trekkingu chcesz się wybrać, możliwości wyboru i kombinacji szlaków turystycznych są ogromne. Od dłuższego i bardziej wymagającego, przez krótsze, łatwiejsze, aż do treku zawierającego całą magię rejonu Annapurny.

Niezależnie od Twojego wyboru, Himalaje to zdecydowanie najlepsze miejsce do trekkingu!

 

Trekking Annapurna Base Camp

 

Ten trekking w regionie Annapurny jest odwiedzany przez setki osób miesięcznie, jego popularność jest tak wysoka ze względu na widoki otaczające nas z każdej strony, a także miejsce finałowe Annapurna Base Camp - gdzie wcześniej była baza kluczowa podczas wypraw w wysokie Himalaje. Zamieszkujący okoliczne wioski Gurungowie są przygotowani na przyjęcie każdej ilości zwiedzających Nepal. Przewodnicy pokażą piękną roślinność, wspaniałe lasy rododendronowe. Dostępność tego szlaku jest również niesamowicie łatwa, gdyż znajduje się zaledwie godzinę drogi od Pokhary, a trekking jest wypełniony licznymi podejściami i zejściami - podobnie jak w całym regionie Annapurny.

Rezerwacja wyprawy do nepalu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zadzwoń lub napisz!

Adres

Nepal, Kathmandu 123

Telefon

+48 791 774 778

E-mail

biuro@nepal.pl

Korzystamy z plików Cookie aby monitorować statystyki witryny.